Zajímavá otázka

Otázka zákazníka:
"Jako dítě jsem často lovil se svým otcem. V té době jsme lovili těstem nebo bramborami na kapru. Každý měl svůj tajný recept s těstem a také jsme se dobře chytili. Má dnes smysl lovit s takovými věcmi nebo ne proto, že ryby jsou zvyklé na moderní boilies? “Zajímavá otázka.

čas není tichý a v posledních letech se v oblasti a vybavení návnady stalo hodně. Existuje spousta výzkumu a experimentování, Know -Jak neustále roste, nejen s producenty a rybáři, ale také s kaprem! Návnada se stává stále jemněji přizpůsobeným preferencím a tomu, co již bylo upraveno / dozvěděno o kapru. Mezitím víme, které z mnoha různých vkusů/aminokyselin řeší kapru obzvláště dobře a která čest nemá pro smyslové orgány žádný význam.

Jednoduché těsto se také vyvinulo a nyní chytí lépe než kdy jindy. Vzali jsme nyní velmi známé imperiální návnady tekuté práškové pasty jako moderní varianta of of "" Jednoduché "těsto. To obsahuje intenzivní příchutě a aminokyseliny, které fungují zvláště dobře na kapru. Je tvrdá jako žvýkačka! Tekutá prášková pasta z vás unavuje unavený kapra a váš rybářský den bude barevnější!

S tímto moderním těstem lze návnadu háčku dobře zakryt, nebo je můžete jednoduše lovit jako řezací kostku! V pastě jsou také 3 z 5 nejlepších ingrediencí celého rozsahu IB! Byly to gamechanger pro kapry po dobu 2 desetiletí! Nesmí se zaměňovat s žádnou pastou post -omerů bez vašich vlastních nápadů / pokusů a všeho, co s tím souvisí, vyvinout absolutní nejlepší produkt.

těsné čáry, max nollert

vložení elitní jahody mk2  </a> </p>
      </div><div class=


Zanechat komentář