Silné ryby nejen takhle plavou a bez důvodu v Kescheru

Existují zásadní věci, které vás přiblíží k plnému Kescher .

Hodně, co se děje při rybolovu, je irelevantní. Abychom věřili další kus trubice, prsten zde nebo tam by byl gamechanger Při lovu pro Big One , je úplný nesmysl.

Nepočet knih, videí a příspěvků všeho druhu vás nedělá Big Fish Hunter Pokud nevěnujete pozornost základnímu pravidlu. Žádný velký lovec ryb prostě hadi někde boilies . Žádný z rybářů, kteří mají pravidelně alarm na podložce, čas od času chodí na rybaření.

Každý z rybářů, kteří také vybudovali svaly, protože neustále stočou silné ryby, Zná místo
, Na které velmi přesně dá svou soupravu a nenechává nic náhodu .

Kapr nad 35 kg je jedním z velmi velkých úlovek! -Liver-Boilie? Varianta = 37930115203239 "> Monster-liver boilies Tento úlovek uspěl.


= "Color: #FF8000;"> Udržujte to jednoduché, ale efektivní ". Na návnadě neexistuje kompromis pro rybáře, kteří mají zjevně zvláštní ruku. Přesně v těchto rukou jsou nikdy žádná návnada . Nejobtížnější zbytky, protože místo je vybráno v sezóně a aktuálním počasí. S návnadou se to stává snadné. Rybářství .de/Products/IB-CARPTRACK-MONSTER-MONSTER-LIVER-BOEILIE? Variant = 37930115203239 "> Monster-Liver
navždy. Ať už studená voda nebo Klasická verze . Původní vzorec císařských návnad již není v návnadě než v tomto proteinu -tvrdý, ale stále rozpustný přirozený pomáhnutí, ty velké a Určitě odvolání . A také to budete milovat dalších 20 let a pokračovat v jídle. Nejdůležitější ingredience tohoto výjimečné návnady jsou Téměř 2 desetiletí v každém boilie celého řady Císařských návnad.

těsné čáry. Max nollert


Zanechat komentář