Nabídka velkých ryb a velkých ryb

"Pokud by tato rybí bojka mohla mluvit, vyprávěl by velkolepé příběhy ...... nezapomenutelných relací a úlovků z celé Evropy!" < < / Span>

Imperial Baits carptrack big fish boilie -nyní ještě silnější!// Silné>

ib Carptrack Big Fish Boilie je návnada od císařských návnad od samého začátku. Od roku 2003 ho velmi úspěšně lovili rybáři v celé Evropě a od začátku byl jedním z bestsellerů v carptrack boilerange .

fischers Fritz Fishes s čerstvou rybí moukou!
Naše rybí divadla pocházejí přímo z Norska a na půli cesty bereme Robin Red a Super Red z Haiths Aud England.

fischmeld LT94 Fish Flour LT94 je sušena při velmi nízké teplotě, což znamená, že nutriční vlastnosti a aminokyseliny, jakož i obsah proteinu proteinu přes 74% v konečném produktu. Pozor: Ryhavá mouka je chutná a voněla, aby se neporovnávala s obyčejnou rybí moukou!

rybí mouka
Další rozhodující složka receptu tvoří předběžnou rybí mouku (předem strávená). Jedná se o vysoce vodní rozpustný koncentrát rybích proteinů s obsahem 84% proteinu, který vypadá na kapru velmi atraktivní s jeho profilem aminokyseliny . Vzhledem k jeho tato mouka vykazuje 75%rozpustnost ve vodě i při teplotách studené vody, její bombastický přitahovací účinek! Mnoho dobře známých bigfishangler počítá s touto nákladnou ingrediencí po celá léta a desetiletí.

Big Fish obsahuje slavný Robin Red
a Super Red od Haiths!

V neposlední řadě stále chceme poukázat na koncentrát proteinu Super Water, který musí být zahrnut v Všechny boilies carptrack bez

éterický olej černá " Pepper (3ML/kg) a carprack rybí chuť xxl (( 6ml/kg) zapomenuté.

Agony of Choice in the Boilies Search?
Tato rybíboilie je třesk navždy - Jack ze všech - Mass - nyní ještě silnější!

nebo nejvyšší nabídka pro Big Fish Boilie?
Zde by byl současný a senzační Nabídka velkých ryb vč. inp a inliquid

Zanechat komentář